This job listing has expired and may no longer be relevant!

Ścinanie róż (wymagane doświadczenie)

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik szklarni

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego.
Posiadamy oferty pracy tymczasowej na terenie Holandii.

Obowiązki

Od kandydatów oczekujemy:
-co najmniej rocznego doświadczenia w pracy przy ścinaniu róż -jest to warunek konieczny,
– dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres czasu- oferta dotyczy pracy całorocznej,
– odpowiedzialności oraz motywacji do pracy na szklarni.

Posiadanie prawa jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem.

Wymagania

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy w szklarni przy uprawie róż.

Miejsce wykonywania pracy: HOLANDIA, Luttelgeest/Almere

Ofertę kierujemy do osób, które posiadają co najmniej roczne doświadczenie w pracy przy ścinaniu róż na szklarni.

Zakres wykonywanych obowiązków:
-ścinanie róż sekatorem,
-wykonywanie innych czynności związanych z pielęgnacją róż, w tym:
pluizen, inbuigen.

O autorze

Pracownikom oferujemy:
– stałe zatrudnienie za granicą,
– atrakcyjne wynagrodzenie w euro,
– dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem,
– odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
– bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
– dodatek wakacyjny 8, 00% dochodów brutto i urlopowy 10.43% dochodów brutto,
– przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
– cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
– organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika,
– rozliczenia podatkowe (Jaaropgave) dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Osoby zainteresowane ofertą oraz posiadające doświadczenie w pracy przy cięciu róż na szklarni- prosimy o kontakt pod numer telefonu

– 774410654 / 533 155 868 / 739 230 594 / 533 087 111(Biuro Opole)

– 533 966 678 / 533 111 037 (Biuro Tomaszów Lubelski)

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Ścinanie róż (wymagane doświadczenie)