Oferty Pracy Rzeźnik

Interesuje Cię praca od zaraz za granicą dla rzeźników? Portal Oferty-Pracy.Work to setki ofert pracy od zaraz dla rzeźników z Niemiec, Holandii, Norwegii i krajów UE.

  1. Praca w Holandii
    Rzeźnik Wołowina (Trybowanie ,klasowanie ,obróbka)...
    Pilnie zatrudnimy rzeźników na rozbiór wołowy -trybowanie -klasowanie -obróbka Wymagamy doświadczenia i zaangażowania. Bardzo dobre wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy.  Zatrudnienie w małej stabilnej firmie na warunkach holenderskich Oferujemy: -system płacy czterotygodniowy -płatny urlo...
  2. Praca w Belgii
    Masarz / Rzeźnik / Wędliniarz
    Obowiązki: • Obsługa maszyny do mielenia mięsa; • Obsługa nadziewarki; • Zorientowanie na jakość; • Praca z ciągłą dbałością o higienę.
  3. Praca w Holandii
    Rzeźnik wieprzowiny
    Obowiązki: • Wycinanie serc, płuc, wątroby, przełyku i ozorów; • Praca z ciągłą dbałością o higienę.

    Odbieraj oferty pracy na adres e-mail

    Chcesz otrzymywać codzienne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy? Zapisz się do naszej listy!