Pracownik produkcji – praca dla par okolice Bamberg

BestHill Work Pracownik produkcji -  praca dla par okolice Bamberg Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Niemcy Pracownik produkcji

 BestHill Work  jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie

Lokalizacja: 96146 Altendorf (ok. 15 km na południe od Bambergu)

Opis stanowiska:

  • produkcja pieluch dla dzieci
  • obsługa maszyn zgodnie ze specyfikacją,
  • kontrola jakości, usuwanie usterek maszyn

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość  języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • prawo jazdy + auto mile widziane
  • możliwość dużej ilości nadgodzin
  • zdolności manualne i organizacyjne
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Godziny pracy: 3-zmianowe
  • od 06:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00, od 22:00 do 06:00
  • W razie potrzeby prace prowadzone są również w soboty i niedziele.

Oferta pracodawcy:

  •  wynagrodzenie od 10,88 €/h + 30,00 € dieta dziennie,
  • po 4 tygodniu 11,32 €/h + 30,00 €
  • po 3 miesiącach 11,75 €/h + 30,00
  • po 5 miesiącach 12,19 €/h + 30,00
  • po 7 miesiącach 12,44 €/h + 30,00
  • zakwaterowanie z darmowym parkingiem i WiFi, kuchnia
  • dodatki zmianowe
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • długofalowa zatrudnienie
  • praca również dla par
Numer referencyjny

8067021

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Pracownik produkcji – praca dla par okolice Bamberg