Pracownik produkcji | Heilbad Heiligenstadt (niedaleko Erfurtu) | 1530 – 1720€ netto/miesiąc + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem

Mondi Polska Pracownik produkcji &#124

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik produkcji

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejscowość: Heilbad Heiligenstadt (niedaleko Erfurtu)

Stawka: ok. 1530 – 1720€ netto/miesiąc* + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem

Oczekiwania:

  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Chęć do podjęcia długofalowej współpracy na terenie Niemiec
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Posiadanie własnego auta na wyjazd

Opis stanowiska:

  • Praca przy produkcji metalowych niewielkich elementów
  • Wieszanie części na wieszaki (waga do 4kg)
  • Optyczna kontrola jakości i odrzucanie wadliwych produktów
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • Możliwość skorzystania z zaliczki
  • Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego Pracodawcy
  • Zorganizowane i zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stała opieka koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Podatki odprowadzane w Niemczech
Numer referencyjny

8237084

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Pracownik produkcji | Heilbad Heiligenstadt (niedaleko Erfurtu) | 1530 – 1720€ netto/miesiąc + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem