Pracownik produkcji filigranów w zakładach prefabrykacji betonu

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik produkcji

Firma poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Niemczech w zakładach prefabrykacji przy produkcji stropów lekkich ,,Filigran” i ścian podwójnych ,,Dopellwand”.
Praca przy nowoczesnych, zautomatyzowanych liniach produkcyjnych u naszych klientów w rejonach Karlsruhe, Koblenz, Frankfurt nad Menem.
Zapewniamy:
• Umowę o pracę.
• Ubranie robocze
• Szkolenia stanowiskowe bezpośrednio na produkcji
• Transport do miejsca pracy na terenie Niemiec
• Wynagrodzenie: od 12,00 eur/godz. na rękę
• Urlop płatny,
• Zakwaterowanie (koszt 150,00-250 eur /miesiąc – pokoje 2, 3 osobowe)
• Pomoc w organizacji wyjazdu
• Polskojęzycznego koordynatora/brygadzistę
• Jednorazowy zwrot kosztów przyjazdu do Niemiec i badań lekarskich
• Pomoc w uzyskaniu tzw. Kindergeld
• Dokumenty do zwrotu podatku z Niemiec
• Możliwość ubezpieczenia członków rodziny
Zapewniamy gruntowne przeszkolenie w języku polskim na stanowiskach pracy.

Obowiązki

Praca przy nowoczesnych, zautomatyzowanych liniach produkcyjnych: zbrojarz, betoniarz, suwnicowy

Wymagania

• Doświadczenie przy produkcji prefabrykatów betonowych
• Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
• Dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy
• Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność organizacji pracy własnej
• Umiejętność pracy w zespole

O autorze

+48 798 665 905

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu i przesłania CV na nasz adres email
rekrutacja@antheawork.pl
Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Pracownik produkcji filigranów w zakładach prefabrykacji betonu