Pomocnik przy produkcji palet – tartak, Niemcy

Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Pomocnik przy produkcji palet - tartak, Niemcy Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Elektryk

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca  się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą.  Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomocnik przy produkcji palet na tartaku, Niemcy

 Miejsce pracy: Schwendi

Opis stanowiska:

  • produkcja palet drewnianych

Wymagania:

  • sprawność manualna
  • koncentracja w trakcie wykonywania pracy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • długoterminowa praca u jednego pracodawcy (cały rok)
  • stawka 13€ brutto
  • odzież ochronną i buty robocze
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • wypłata świadczeń socjalnych, jak również świadczeń kapitałotwórczych, świadczeń świątecznych i urlopowych
  • terminowe i regularne płatności
  • dodatek za dojazdy do pracy
  • kompleksowe wsparcie w miejscu pracy i w oddziale
  • aktywne wsparcie i pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Numer referencyjny

8255351

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Pomocnik przy produkcji palet – tartak, Niemcy