Hydraulik /Monter Team 2 osoby

BestHill Work Ślusarz narzędziowy/Narzędziowiec Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Hydraulik

BestHill Work to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Opis stanowiska:

  • montaż i instalacji  wodnej
  • instalacja grzejników,bojlerów
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pracy w team(1 osoba komunikatywny j.niemiecki)
  • doświadczenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • atrakcyjne w wynagrodzenie( stawka godz 12 – 13,50 € brutto/h+ 45 – 55 € netto/dieta/dzień)
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę(odpłatne)
  • stały kontakt koordynatora przez cały okres zatrudnienia BestHill Work
Numer referencyjny

6357609

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Hydraulik /Monter Team 2 osoby