This job listing has expired and may no longer be relevant!

Hydraulik 13,50 € /h + 55 € dieta/h

BestHill Work Elektryk przemysłowy -13€ /h+  30€ dieta + opłacone zakwaterowanie Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Hydraulik

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Hydraulik

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania
  • naprawa instalacji wodnych
  • biały montaż

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
  • prawo jazdy Kat.B+ auto -warunek konieczny

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 13,50 € /h + 55 € dieta/h
  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • stałe i stabilne zatrudnienie!
Numer referencyjny

6901699

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Hydraulik 13,50 € /h + 55 € dieta/h