Programista JAVA do Belgii

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Informatyk

Poszukujemy Programistów JAVA do pracy w różnych firmach w Belgii. Poszukiwane są osoby zarówno po studiach licencjackich jak i magisterskich, głównie z doświadczeniem, choć możemy wziąć pod uwagę kandydatów świeżo po studiach.

Pracodawca oferuje następujące warunki pracy:
• Atrakcyjne zarobki w wysokości od 4800 do 6400 Euro/miesięcznie, zależnie od doświadczenia
• Kontrakty na 3-6 miesięcy, z możliwością umowy na czas określony lub samozatrudnienie (freelancer)
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Belgii*
• Pomoc we wszystkich formalnościach dla osób, które zdecydują się na pracę w systemie samozatrudnienia

* Kandydat sam opłaca swoje zakwaterowanie i lot do Belgii

Obowiązki

Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za wprowadzanie zmian i nowych funkcji na podstawie analiz technicznych i przypadków użycia, codzienne korekty i poprawianie błędów stworzonych funkcji, testy jednostkowe i testy integracyjne, dokumentację techniczną, zastosowanie standardowych konwencji kodowań, ram i narzędzi.

Wymagania

Kandydaci powinni posiadać:
• znajomość: Java EE, Web services, Domain Driven Design, Unit testing, JMS/MQ Series, Jboss, SQL, Eclipse, JPA/Hibernate, Oracle, Version Control (SVN), WSDL, XSD, J2EE: EJB 3.0, MDB (i JMS), Unit testing with JUnit, DBUnit, mocking frameworks, Ivy (dependency management), HTML 5 basic knowledge;
• mile widziane będzie także doświadczenie z Javascript, PL/SQL, Angular, JDBC, XML, UML;
• następujące kwalifikacje: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na jakość usług, samodzielność;
• biegłość w języku angielskim (poziom B2/C1), także mile widziana znajomość j. francuskiego lub flamandzkiego.

O autorze

JSL Consultants jest firmą rekrutacyjną zajmującą się rekrutacją specjalistów różnych dziedzin (służba zdrowia, IT) do Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii i Irlandii. Posiadamy oferty pracy dla opiekunów, pielęgniarek i lekarzy, w domach opieki, szpitalach i klinikach oraz dla informatyków w dużych formach w Belgii. Pomagamy naszym kandydatom w czasie całego procesu rekrutacji, począwszy od przygotowania CV, poprzez rejestrację w Izbach zawodowych i pozostajemy z nimi w kontakcie po rozpoczęciu pracy za granicą, tak aby adaptacja w nowym kraju i miejscu pracy przebiegła pomyślnie.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim, w formacie WORD, zatytułowane ‘JAVA Developer – Belgia’ na adres mailowy: sylwialopes@jsl-consultants.com

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Programista JAVA do Belgii