SORTOWANIE, PAKOWANIE I DYSTRYBUCJA OWOCÓW I WARZYW

Agencja pracy Cosmoworker SORTOWANIE, PAKOWANIE I DYSTRYBUCJA OWOCÓW I WARZYW Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pakowacz

Stawka początkowa 11,70€/h brutto. Praca długoterminowa przy sortowaniu i pakowaniu warzyw i owoców, duża ilość godzin, praca także w soboty.
Praca w hali magazynowej, z wykorzystaniem wózka EPT, na dwie zmiany.
Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego lub holenderskiego.
Prawo jazdy kategorii B będzie dużym atutem.

Region: Limburgia, Venlo, Roermond.
#zzakwaterowaniem, #bezdoswiadczenia, #zprawemjazdy.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • sortowanie, pakowanie i dystrybucja owoców i warzyw (głównie ogórki i pomidory),
  • praca w hali magazynowej, także z wykorzystaniem wózka EPT,
  • praca na dwie zmiany,
  • mile widziane prawo jazdy B,
  • praca długoterminowa, podwyżki stawki wynagrodzenia wraz z nabywanym stażem pracy

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia na wózek EPT,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
  • dyspozycyjność na długi okres pracy,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stawkę początkową 11,70€/h brutto,
  • możliwość pracy w długim okresie czasu,
  • 36-40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • darmowy transport do i z pracy do miejsca zakwaterowania,
  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • opiekę koordynatorów,
  • dodatek dla kierowców 2,50€ dziennie,
  • koszt zakwaterowania: 97,50€ za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 29,98 € za tydzień.
Numer referencyjny

8063389

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do SORTOWANIE, PAKOWANIE I DYSTRYBUCJA OWOCÓW I WARZYW