Praca likwidacji szklarni z pomidorami. Venlo

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik fizyczny

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy przy likwidacji (czyszczenie) szklarni z pomidorami.

Oferujemy:
– dużo godzin pracy
– legalne zatrudnienie zgodne z holenderskim kodeksem pracy
– stałą pracę u rzetelnego klienta
– możliwość wspólnego wyjazdu dla par i grup znajomych
– opiekę polskich konsultantów
– zakwaterowanie ubezpieczenie oraz bezpłatny transport
– wypłaty w systemie tygodniowym

Obowiązki

– sortowanie i pakowanie owoców i warzyw
– stikerowanie
– praca tasmowa

Wymagania

Wymagania:
– dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
– chęć pracy w warunkach szklarniowych
– odpowiedzialność i sumienność
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

O autorze

Agencja Pracy Tymczasowej Jupiter to dwadzieścia lat doświadczenia w rekrutacji. Szukamy zmotywowanych, solidnych osób do pracy w Holandii. Nasi pracownicy znajdą zatrudnienie w branży spożywczej, transporcie, dystrybucji i w sektorze AGF (uprawa owoców i warzyw).

Jak aplikować

Rekrutacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na s.sadowska@jupiterpolska.pl w temacie wpisując ‘Praca szklarniowa

Po więcej informacji proszę dzwonić pod numer +48 517493205 Sandra Sadowka

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Praca likwidacji szklarni z pomidorami. Venlo