Praca we francji sadownictwo

Opis oferty pracy

PRACA WE FRANCJI
Firma posiadająca 130 hektarów (jabłka, śliwki, kiwi) poszukuje ludzi do pracy w rolnictwie (praca dla mężczyzn). Praca na umowie francuskiej (9.86 brutto) miejscowość Castelsarrasin, Oferujemy umowy do 8 miesięcy w ciągu roku, możliwość pracy w różnych okresach w zależności od dyspozycyjności – jesteśmy elastyczni. Możliwe zakwaterowanie po wcześniejszym uzgodnieniu, Osoby z doświadczenie mile widziane (umiejętność jazdy traktorem będzie dużym atutem), możliwość pracy bez znajomości języka francuskiego. Dojazd do pracy wlasnym samochodem. Więcej informacji pod numerem +33 615927320

Obowiązki

Wszystkie prace w sadownictwie miedzy innymi
Rozkladanie siatek przeciwgradowych, druty itp

Wymagania

Checi do praca a wszystkiego sie mozna nauczyc

O autorze

Firma szybko rozwijajaca sie

Jak aplikować

Kontakt pod numerem +33615927320

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Praca we francji sadownictwo