Operator wózków widłowych wysokiego składowania

INTERIMAX INTERNATIONAL  SP. Z O.O. S.K.A Dekarz - Blacharz Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca we Francji Magazynier

Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ, który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj.

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą – nasza oferta jest dla Ciebie!

 Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: północna Francja

Obowiązki:

  • przygotowanie towaru do transportu
  • załadunek i rozładunek towaru
  • rozwożenie i rozkładanie towaru przy pomocy wózków widłowych

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja do pracy we Francji

Mile widzane:

  • znajomość języka francuskiego lub angielskiego na poziomie min. podstawowym
  • własny samochód do wyjazdu

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie na koszt pracodawcy
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu
Numer referencyjny

4857569

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Operator wózków widłowych wysokiego składowania