This job listing has expired and may no longer be relevant!

Pracownik produkcji, Belgia

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Pracownik produkcji

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje zatrudnienie w Belgii dla operatorów maszyn produkcyjnych.
Oferujemy:
– zatrudnienie na umowę o pracę z belgijskim pracodawcą;
– długoterminowy kontrakt;
– stawka od 14 euro brutto/h;
– dodatki zmianowe;
– 13-ta pensja, dodatek urlopowy, dodatek rodzinny, kilometrówka;
– płatne święta (10 dni w roku);
– wynagrodzenie płatne tygodniowo na konto bankowe pracownika;
– pełne belgijskie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;
– zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, opłacane przez pracownika 70 euro tygodniowo (w niniejszą kwotę są już wliczone wszystkie media oraz Internet).

Obowiązki

Zakres obowiązków: obsługa maszyn produkcyjnych.

Wymagania

Wymagania:
– doświadczenie w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych;
– komunikatywny język angielski (lub francuski albo niderlandzki).

O autorze

Agencja Zatrudnienia Factory 600, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 6849

CV prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Pracownik produkcji, Belgia