This job listing has expired and may no longer be relevant!

Pracownik produkcji Belgia

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Pracownik produkcji

Praca dla par, kobiet i mężczyzn.
Oferujemy:

– zatrudnienie na umowę o pracę z belgijskim pracodawcą;

– długoterminowy kontrakt;

– stawka od 11 do 14 euro brutto/h (w zależności od kwalifikacji i doświadczenia);

– dodatki zmianowe;

– 13-ta pensja, dodatek urlopowy, dodatek rodzinny, kilometrówka;

– płatne święta (10 dni w roku);

– wynagrodzenie płatne tygodniowo na konto bankowe pracownika;

– pełne belgijskie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;

– zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, opłacane przez pracownika 70 euro tygodniowo (w niniejszą kwotę są już wliczone wszystkie media oraz Internet).

CV prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

Obowiązki

prace fizyczne nie wymagające kwalifikacji. Praca dla mężczyzn, kobiet i dla par.

Wymagania

Wymagany komunikatywny język angielski (lub francuski albo niderlandzki)

O autorze

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje zatrudnienie w Belgii dla pracowników produkcji.

Jak aplikować

telefon: 667 493 000

email: office@factory600.com

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Pracownik produkcji Belgia