OPERATOR MASZYN TEKSTYLNYCH

Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna OPERATOR MASZYN TEKSTYLNYCH Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Mechanik

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego klienta światowego lidera i producenta wysokiej jakości dywanów i wykładzin do użytku prywatnego oraz dla firm poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(produkcja dywanów, możliwość przyuczenia)

Miejsce pracy: Sint Baafs Vijve, Belgia

 Opis stanowiska:

    • praca przy realizacji projektu dla marki IKEA
    • obsługa maszyn do szycia dywanów
    • konfigurowanie maszyn pod kontem różnych parametrów
    • nadzorowanie produkcji  dywanów i ich kontrola jakości
    • wykrywanie wad produkcyjnych w dywanach pod względem koloru, struktury, sprawdzanie etykiet
    • utrzymanie czystości i sprawnego funkcjonowania części maszyn
    • praca w systemie zmianowym

 Wymagania:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego/francuskiego
    • techniczny umysł – linia w pełni zautomatyzowana
    • umiejętność rozróżniania kolorów– warunek konieczny
    • doświadczeniejako operator produkcji, operator maszyn mile widziane
    • gotowość do nauki i chęć poznania specyfiki branży
    • prawo jazdylubchęć dojazdu do pracy rowerem.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach, gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
  • stawkę: 14,23 € brutto/h,
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • dodatki zmianowe: 7% – zmiana wczesna i popołudniowa, 22,53% zmiana nocna, 60,55% – zmiana weekendowa
  • bon żywnościowy: 5,20 € / dzień pracy (1,09 € – wkład własny pracownika
  • dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku ok. 4000 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku ok. 2200 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto)pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • możliwość przejścia na stały kontrakt bezpośrednio u pracodawcy
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – 85 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 130€/tydzień (pokój 1-osobowy).
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego – 7,5 euro miesięcznie.
Numer referencyjny

7774954

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do OPERATOR MASZYN TEKSTYLNYCH