DUNSKI  – PRACOWNIK BACKOFFICE

Opis oferty pracy

Australia Pozostałe oferty

DUNSKI   – PRACOWNIK BACKOFFICE

Wymagany język   duński
Praca w Łodzi

Poszukujemy osób ceniących międzynarodowe środowisko w centrali firmy BANKU w Łodzi

ZADANIA:

weryfikacja otrzymanych wiadomości
przesyłanie zapytań do prawidłowych działów

Zapewniamy szkolenia

Nie wymagamy doświadczenia!

Gwarantujemy umowę o pracę

Wynagrodzenie   – około   7/8000 brutto

Oczekujemy
znajomości języka duńskiego na poziomie – B2/C1

Zapraszamy do przesyłania CV na adres email

JOBS@PERSONNELANDMEDIA.COM z dopiskiem DUNSKI-   Lodz

Numer referencyjny

8163377

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do DUNSKI  – PRACOWNIK BACKOFFICE