Osoba Sprzątająca / Mycie okien (TD/06/23)

Weegree Osoba Sprzątająca / Mycie okien (TD/06/23) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Pozostałe oferty pracy Pracownik fizyczny

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Osoba sprzątająca / Mycie okien

Miejsce pracy: Hildesheim 31135

Poszukujemy doświadczonej Sprzątaczki, która specjalizuje się w myciu okien. Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie profesjonalne czyszczenie i konserwacja okien w różnych budynkach i obiektach, jak i również gruntowne sprzątanie pomieszczeń. Poszukujemy osoby, która posiada umiejętności, dokładność oraz skrupulatność w wykonywaniu swoich obowiązków.

Opis stanowiska :

  • Gruntowne sprzątanie pomieszczeń mieszkalnych i przemysłowych,
  • Mycie okien w różnych typach budynków, takich jak:

          – biura

          – sklepy

          – szkoły

          – mieszkania, domy jedno i wielorodzinne

  • Usuwanie zabrudzeń, plam i innych zanieczyszczeń z powierzchni okien,
  • Czyszczenie ram okiennych i parapetów,
  • Praca z różnymi narzędziami i sprzętem, takimi jak : odkurzacz przemysłowy (wodny, parowy), ścierki, ściągaczki, gąbki, mopy oraz profesjonalne środki czyszczące.

Oczekujemy :

  • Doświadczenia w sprzątaniu pomieszczeń oraz myciu okien,
  • Znajomości różnych technik i metod mycia okien,
  • Zdolności do pracy w zespole jak i samodzielności w realizacji powierzonych zadań,
  • Umiejętności obsługi podstawowego sprzętu i narzędzi do mycia okien,
  • Dokładności oraz precyzji w powierzonych obowiązkach,
  • Dobrej kondycji fizycznej.

Dodatkowym atutem będą :

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym/komunikatywnym lub znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Prawo jazdy kategorii B oraz samochód na wyjazd.

Oferujemy :

  • Stawkę : 10€/h netto,
  • Gwarancję stabilnej pracy,
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca,
  • Możliwość pobierania zaliczek,
  • W pełni wyposażone i DARMOWE zakwaterowanie OPŁACANE PRZEZ NAS,
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h,
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę,
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy.
Numer referencyjny

8546536