Operator produkcji (OP/10/23)

Weegree Operator produkcji (OP/10/23) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Pozostałe oferty pracy Pracownik produkcji

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator produkcji

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie 4200 brutto + system premiowy.
  • Pracę w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) od poniedziałku do piątku.
  • Pracę w miłej atmosferze.
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia.
  • Dodatkowo płatne nadgodziny.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju.
  • Bezpłatny przewóz pracowniczy z miejscowości Chorzów (centrum), Świętochłowice (Polna), Ruda Śląska (okolice McDonalds).

Wymagania:

  • Sumienność, dokładność, staranność.
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Dbałość o szczegóły, zdolności manualne.
  • Chęć do pracy.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn drukarskich
  • Prace manualne
  • Kontrola jakości wykonanego nadruku

Na początku zatrudnienia prowadzimy szkolenia, podczas którego wszystkiego Cię nauczymy!

Numer referencyjny

8635841