ASYSTENT W DZIALE REKRUTACJI

ImpactJob ASYSTENT W DZIALE REKRUTACJI Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Pozostałe oferty pracy Pracownik usług

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Szukasz ciekawej pracy z językiem niemieckim w dynamicznie rozwijającej się firmie? Świetnie trafiłeś!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy do biura w Skawinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech
  • Weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów
  • Tworzenie profili kandydatów
  • Wsparcie działu rekrutacji w bieżących działaniach

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność do pracy na cały etat
  • Znajomość pakietu Office
  • Znajomość obsługi komputera
  • Komunikatywność
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w biurze (Skawina)
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od stycznia 2024 r.

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym  i zgranym zespole
  • Kartę Multisport
  • Prace zdalną w każdy poniedziałek
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Wyjazdy i wyjścia integracyjne
Numer referencyjny

8672637