Opiekunka osób starszych

Opis oferty pracy

Praca w Wielkiej Brytanii Opiekunka

Oferujemy:

– pokrycie kosztów podróży do Anglii;
– profesjonalne, tygodniowe szkolenie-kurs medyczny;
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
– 35-60 godzin pracy tygodniowo (praca w systemie zmianowym i w weekendy);
– święta oraz dni urzędowo wolne od pracy- płatne na zasadzie nadgodzin;
– możliwość rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji;
– trzy podwyżki w ciągu roku;
– stały kontakt i miła obsługa polskiego oddziału w Anglii.

Obowiązki

– opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi;
– pomoc w codziennych czynnościach (mycie, ubieranie,podawanie posiłków);
– organizacja czasu wolnego (spacery itp.);
– dotrzymywanie towarzystwa.

Wymagania

– ważny paszport;
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym lub bardzo dobrym;
– znajomość zakresu obowiązków i charakteru pracy opiekunki;
– chęć podjęcia pracy na okres minimum 1 roku;
– dobry stan zdrowia;
– niekaralność.

O autorze

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego klienta osób do pracy w Anglii na stanowisko:
OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH

Numer referencyjny

4042

Jak aplikować

e.balbierz@derksen-polska.pl
z.bozowska@derksen-polska.pl
d.faka@derksen-polska.pl

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Opiekunka osób starszych