Spawacz MAG/MIG praca stała

BestHill Work Spawacz MAG/MIG praca stała Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Spawacz

BestHill Work  to prężnie rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Opis stanowiska pracy:

  • Spawanie metodą MAG/MIG
  • obróbka wstępna i wykończeniowa prac spawalniczych
  • kontrola jakości spawów
  • odpowiedni dobór urządzeń spawalniczych
  • Inne charakterystyczne dla stanowiska obowiązki

Wymagania :

  • znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy)
  • aktualny certyfikat spawalniczy
  • umiejętność spawanie rur, blach o rożnych grubościach
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • doświadczenie zawodowe na podanym stanowisku
  • prawo jazdy, własny samochód mile widziany

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie 13-14 €/h brutto + 25 € dieta dzienna
  • 2240brutto /miesiąc przy 160h+dieta 525€/21 dni pracy
  • całotygodniowe zakwaterowanie organizowane i opłacone przez pracodawcę
Numer referencyjny

8740803