ślusarz/szlifierz Niemcy DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Monter

S&A Sp .z o.o., działa na terenie Polski w oparciu o wpis do rejestru agencji zatrudnienia 27405. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie HR. W ciągu 6 lat działalności nasza agencja zyskała zaufanie wielu firm różnych branż i gałęzi przemysłu, dzięki czemu zatrudniliśmy już około 2000 pracowników na terenie Europy. Łączymy pracodawców z kandydatami do pracy – oferujemy kompleksowe wsparcie pracowników w organizacji wyjazdu zagranicę. Z nami zyskasz zatrudnienie na najlepszym poziomie.

Masz pytania?

Zadzwoń!

+48 698 937 596

Opis stanowiska pracy

  • przygotowywanie obrabianych elementów do szlifowania
  • obsługa urządzeń szlifierskich oraz narzędzi szlifierskich
  • wykonywanie prac szlifierskich zgodnie z rysunkiem technicznym i wymaganiami klienta
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • własny samochód na dojazd

Oferujemy:

  • stawka od 18,00 EUR brutto/h
  • zapewnione zakwaterowanie
  • zatrudnienie na polskiej umowie
  • możliwość pobierania zaliczek po 5 przepracowanych dniach
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Patrycja Kura-Bodzioch

Specjalista ds. rekrutacji

Tel.: +48 698 937 596

E-Mail: p.kura-bodzioch@sa-apt.pl

www.sa-apt.com

Numer referencyjny

8527177