Pracownik renowacji fasad (H/06/23)

Weegree Pracownik renowacji fasad (H/06/23) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik budowlany

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Pracownik renowacji fasad

Miejsce pracy: Essing 933343

Praca w firmie budowlanej, która specjalizuje się w fasadach i wymianie okien i drzwi. Prace będą odbywały się na budowach niedaleko Kelheim, ale sporadycznie będą również wyjazdy pod Monachium lub Norymebergę(wyjazdy będą z bazy firmy, oni zapewniają transport na budowę).

Opis stanowiska :

  • Renowacja fasad
  • Wymiana okien i drzwi w budynkach
  • Pomoc przy stawianiu rusztowań
  • Prace porządkowe

Czego oczekujemy :

  • Doświadczenie w pracach przy fasadach oraz wymianie okien i drzwi
  • Zdolności manualne
  • Chęci do pracy
  • Znajomość j. niemieckiego
  • Prawo jazdy i samochód na wyjazd

Oferujemy :

  • Stawkę : 12,00-12,50€/h netto,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca,
  • Możliwość pobierania zaliczek,
  • W pełni wyposażone i DARMOWE zakwaterowanie OPŁACANE PRZEZ NAS,
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika,
  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia,
  • Po przepracowaniu 168h zwracamy koszty dojazdu do Niemiec w wysokości 100€,
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych,
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę,
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy.

Numer referencyjny

8530464