Pracownik Produkcyjny – okolice Lipska

S&A sp. z o.o Pracownik Produkcyjny - okolice Lipska Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik produkcji

S&A Sp .z o.o., Agencja Pracy Tymczasowej działa na terenie Europy w oparciu o wpis do rejestru agencji zatrudnienia 27405. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie HR. W ciągu 6 lat działalności nasza agencja zyskała zaufanie wielu firm różnych branż i gałęzi przemysłu, dzięki czemu zatrudniliśmy już około 2000 pracowników na terenie Europy. Łączymy pracodawców z kandydatami do pracy – oferujemy kompleksowe wsparcie pracowników w organizacji wyjazdu zagranicę. Z nami zyskasz zatrudnienie na najlepszym poziomie.

Masz Pytania?

Zadzwoń do Nas!

Tel. 698 937 596

Zadania

  • Produkcja sera przy użyciu maszyny do sera
  • Ustawianie komputera na urządzeniu do produkcji sera i sprawdzanie procesu
  • Odmierzanie i przygotowywanie składników oraz pomiary wartości pH
  • Wypełnianie kart partii i wypisywanie banderoli na stos tacek.
  • Odpowiedzialność za pełną i prawidłową dokumentację procedur poprzez prowadzenie rejestrów wymaganych przez dział.
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami działu

Wymagania

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Gotowość do pracy na hali z niższą temperaturą
  • Prawo jazdy kat.B
  • Samochód na wyjazd

Oferujemy

  • Umowa o pracę na podstawie niemieckiego zbiorowego układu pracy IGZ
  • Stawka według niemieckiej taryfy
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • brak „Zeitkonta” – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • Polska umowa, legalne zatrudnienie
  • możliwość pobierania zaliczek po 5 przepracowanych dniach
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
Numer referencyjny

8771148