PRACOWNIK ODLEWNI BEZ DOŚWIADCZENIA

ImpactJob PRACOWNIK ODLEWNI BEZ DOŚWIADCZENIA Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik budowlany

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 PRACOWNIK ODLEWNI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przetapianie żelaza

  • Praca przy piecach odlewniczych w wysokiej temperaturze

  • Przewóz przetopionego żelaza wózkiem widłowym
  • Pobieranie próbek odlewów

WYMAGANIA:

  • Sprawność fizyczna
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (warunek konieczny)
  • Własny samochód na wyjazd
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (możliwość wyrobienia ich nieodpłatnie na miejscu przez firmę)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe zatrudnienie w dużym renomowanym zakładzie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,50 euro brutto/godzina + dodatek 25% do stawki godzinowej za pracę na nocki + dodatek +50% do stawki godzinowej za pracę w niedzielę; STAWKA GODZINOWA WZRASTA: po 6 tyg. 15,53 euro brutto/godzina, po 3 mies. 16,20 euro brutto/godzina, po 5 mies. 17,55 euro brutto/godzina, po 7 mies. 19,58 euro brutto/godzina, po 9 mies.  20,25 euro brutto/godzina, po 15 mies. 22,28 euro brutto/godzina)
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez CV
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Numer referencyjny

8791771