PRACA W NIEMCZECH DLA KIEROWCÓW

ImpactJob PRACA W NIEMCZECH DLA KIEROWCÓW Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Kierowca

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C + E

KIEROWCA AUTOBUSU

KIEROWCA C +E

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Załadunek towaru za pomocą elektrycznego wózka paletowego
  • Transport towarów do innych magazynów na terenie Berlina i okolic

  • Prowadzenie autobusu na trasach międzymiastowych zgodnie z rozkładem
  • Dbałość o stan techniczny pojazdu

KIEROWCA C +  E

  • Przewóz załadunku (m.in. ziemia, kamienie, elementy betonowe, odpady poremontowe)

WYMAGANIA:

  • Min. PODSTAWOWA – KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. C z kodem 95
  • Karta kierowcy
  • Min. 3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe jako kierowca kat. C+E / kat. C / KAT. D
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,50-14,50 euro brutto/ godzina + 20-48 euro netto diety/każdy przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Numer referencyjny

8590922