Pomocnik stolarza – produkcja domów modułowch 2080 brutto/h+ 420 € dieta, opłacone zakwaterowanie!!

BestHill Work Pomocnik stolarza - produkcja domów modułowch  2080 brutto/h+ 420 € dieta, opłacone zakwaterowanie!! Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik produkcji

BestHill Work  jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Miejsce pracy: Oberrot, Badenia Wirtembergia

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji

  • prace montażowe, stolarskie

  • Praca na hali

  • 2 zmianowy system pracy

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • prawo jazdy + auto (warunek konieczny)
  • również teamy 2 osobowe
  • zdolności manualne i organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta pracodawcy:

  • wynagrodzenie 13,00 € brutto /h +dieta 20€ netto/dzień
  • 2080 brutto/miesiąc przy 160h dieta 21 dni pracujących 420 €
  • zakwaterowanie organizuje pracodawca OPŁACONE(z dostępem do kuchni , parkingu, Wifi)
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • długofalowa zatrudnienie
Numer referencyjny

8729816