Pomocnik ślusarza (KM/05/23)

Weegree Pomocnik ślusarza (KM/05/23) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik produkcji

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Pomocnik Ślusarza

Miejsce pracy: Nörten-Hardenberg 37176

Poszukujemy osób doświadczonych, samodzielnych z umiejętnościami ślusarskimi. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą w dynamicznym środowisku, oferujemy Ci możliwość dołączenia do zgranego zespołu i rozwijania swojej kariery jako pomocnik ślusarza.

Opis stanowiska :

  • Praca na produkcji kanałów powietrznych
  • Gięcie, przycinanie oraz wycinanie aluminium
  • Składanie poszczególnych elementów kanałów powietrznych
  • Spawanie punktowe
  • Obsługa maszyn do gięcia i profilowania aluminium

Czego oczekujemy :

  • Podstawowe umiejętności ślusarskie
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn (np. giętarka, wycinarka)

 Dodatkowymi atutami będą :

  • Doświadczenie w pracy na produkcji kanałów powietrznych
  • Znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego w stopniu podstawowym
  • Zdolności manualne
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód na wyjazd do pracy

Co otrzymasz w zamian :

  • Stawkę : 11,25€/h netto
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i DARMOWE zakwaterowanie OPŁACANE PRZEZ NAS
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu
Numer referencyjny

8738208