Pomocnik montera tablic multimedialnych

Weegree Pomocnik montera tablic multimedialnych Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik fizyczny

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii, Niemiec i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Pomocnik montera tablic multimedialnych (D/11/2023)

Miejsce pracy: 90411 Nürnberg

Poszukujemy pracowników lubiących pracować w zespole oraz będących zaangażowanych w wykonywane obowiązki. Przedsiębiorstwo zajmuje się wyposażeniem placówek edukacyjnych czy firm w cyfrowe materiały edukacyjne. Jeżeli szukasz pracy w pełnym wyzwań otoczeniu, oferujemy Ci możliwość dołączenia do zespołu, gdzie atmosfera sprzyja współpracy.

Zakres obowiązków:

  • Prace pomocnicze przy transporcie oraz montażu tablic multimedialnych na terenie całych Niemiec
  • Ładunek towaru i narzędzi do busa
  • Transport na miejsce montażu
  • Mocowanie oraz instalacja tablic multimedialnych
  • Trasowanie kabli w korytkach
  • Prace porządkowe

Czego oczekujemy:

  • Zdolności manualnych
  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu elektryki
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa znajomość niemieckiego lub angielskiego
  • Chęci do pracy

Dodatkowym atutem będzie:

  • Samochód na wyjazd

Co otrzymasz w zamian:

  • Stawkę: 13,99€/h brutto
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i DARMOWE zakwaterowanie OPŁACANE PRZEZ NAS
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
Numer referencyjny

8676367