Pomocnik montera tablic multimedialnych

Weegree Pomocnik montera tablic multimedialnych Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik fizyczny

Pomocnik montera tablic multimedialnych (D/11/2023)

Miejsce pracy:Norymberga, Niemcy
Stawka:od 2350 € brutto
Zakwaterowanie:dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie, mobilność, dyspozycyjność

Poszukujemy pracowników lubiących pracować w zespole oraz zaangażowanych w wykonywane obowiązki. Przedsiębiorstwo zajmuje się wyposażeniem placówek edukacyjnych i firm w cyfrowe materiały edukacyjne. Jeżeli szukasz pracy w pełnym wyzwań otoczeniu, oferujemy Ci możliwość dołączenia do zespołu, gdzie atmosfera sprzyja współpracy.

Zakres obowiązków:

  • Prace pomocnicze przy transporcie oraz montażu tablic multimedialnych na terenie całych Niemiec
  • Ładunek towaru i narzędzi do samochodu dostawczego
  • Transport na miejsce montażu
  • Mocowanie oraz instalacja tablic multimedialnych
  • Trasowanie kabli w korytkach
  • Utrzymanie porządku na miejscu montażu

Czego oczekujemy:

  • Zdolności manualnych
  • Podstawowej znajomości języka niemieckiego
  • Podstawowej wiedzy technicznej z zakresu elektryki
  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Prawa jazdy kat. B
  • Chęci do pracy, bezkonfliktowości

Dodatkowym atutem będą:

  • Samochód na wyjazd
  • Doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku

Co otrzymasz w zamian:

  • Stawkę: 13,99€/h brutto
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie
  • Jedyna opłata po stronie pracownika to 2€ / dzień za media (internet, woda, prąd itd)
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h (na podst. FV)
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych (na podst. FV)
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!
Numer referencyjny

8823125