POMOCNIK CNC

S&A sp. z o.o POMOCNIK CNC Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech CNC

S&A Sp .z o.o., działa na terenie Polski w oparciu o wpis do rejestru agencji zatrudnienia 27405. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie HR. W ciągu 6 lat działalności nasza agencja zyskała zaufanie wielu firm różnych branż i gałęzi przemysłu, dzięki czemu zatrudniliśmy już około 2000 pracowników na terenie Europy. Łączymy pracodawców z kandydatami do pracy – oferujemy kompleksowe wsparcie pracowników w organizacji wyjazdu zagranicę. Z nami zyskasz zatrudnienie na najlepszym poziomie.

Pomocnik CNC

OPIS STANOWISKA:

  • Prosta obsługa maszyn CNC, takich jak tokarka, czy frezarka CNC
  • Pomoc w wytwarzaniu obrobionych części poprzez programowanie, konfigurowanie oraz obsługę maszyny sterowanej numerycznie.(pomoc wykwalifikowanym operatorom CNC)
  • Kontrola jakości i przestrzeganie norm BHP.
  • Toczenie części metalowych zgodnie ze specyfikacją, planem pracy oraz rysunkiem technicznym.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe mile widziane, ale nie wymagane.
  • Nie jest wymagane ukończenie kursów i szkoleń na operatora CNC, zakres obowiązków to prace pomocnicze przy operatorach CNC, więc wymagamy chęci do przyuczenia.
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Język niemiecki nie jest wymagany, ale na pewno mile widziany.
  • Samochód na wyjazd.

OFERUJEMY:

  • Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę.
  • Dopłaty za prace po godzinie 20
  • Wynagrodzenie 14 euro brutto na godzinę
  • Odzież robocza oraz dojazdy do pracy po naszej stronie.
  • Możliwe dodatkowo płatne nadgodziny
  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowie o pracę na niemieckich warunkach

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy i spełniasz nasze wymagania, prosimy o aplikacje lub zadzwoń pod numer: +48 660 548 764

Numer referencyjny

8783898