Piekarz (QUA/09/23)

Weegree Piekarz (QUA/09/23) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik produkcji

 Piekarz

Miejsce pracy: Mechernich, Niemcy
Stawka: od 2100€
Zakwaterowanie: dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie / zdolności manualne / znajomość języka niemieckiego

Opis stanowiska:

  • ręczne formowanie i wypiekanie chleba, bułek, croissantów i ciastek
  • drobne prace cukiernicze
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy jako piekarz
  • własny samochód na wyjazd
  • zdolności manualnych
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie A2 (minimum)
  • chęci do pracy

Co oferujemy:

  • Stawkę: 12€/h netto
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!
Numer referencyjny

8809844