Operator wózka widłowego (MDS/01/24)

Weegree Operator wózka widłowego (MDS/01/24) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik produkcji

 Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Burg, Niemcy
Stawka: 2100-2300€
Zakwaterowanie: darmowe

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie / ważne uprawnienia / samochód na wyjazd

START PRACY OD 1.02

Poszukujemy doświadczonych i zdecydowanych pracowników. Praca w firmie specjalizującej się w recyklingu kruszyw typu żużel.

Opis stanowiska:

  • obsługa wózka widłowego – przewożenie kontenerów i boksów, załadunek ciężarówek
  • praca na 3 zmiany wg ustalonego grafiku

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w obsłudze wózków czołowych
  • chęci do pracy i dyspozycyjności
  • gotowości do pracy na 3 zmiany w systemie czterobrygadowym
  • prawa jazdy i samochodu na wyjazd
  • ważnych uprawnień do obsługi wózków widłowych

Dodatkowym atutem będzie:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Co oferujemy:

  • Zarobki: od 2100€ netto
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia
  • W pełni wyposażone i DARMOWE zakwaterowanie OPŁACANE PRZEZ NAS
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!
Numer referencyjny

8747328