OPERATOR PROCESU OBRÓBKI TWORZYW SZTUCZNYCH I GUMY

S&A sp. z o.o OPERATOR PROCESU OBRÓBKI TWORZYW SZTUCZNYCH I GUMY Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik produkcji

S&A Sp .z o.o., działa na terenie Polski w oparciu o wpis do rejestru agencji zatrudnienia 27405. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie HR. W ciągu 6 lat działalności nasza agencja zyskała zaufanie wielu firm różnych branż i gałęzi przemysłu, dzięki czemu zatrudniliśmy już około 2000 pracowników na terenie Europy. Łączymy pracodawców z kandydatami do pracy – oferujemy kompleksowe wsparcie pracowników w organizacji wyjazdu zagranicę. Z nami zyskasz zatrudnienie na najlepszym poziomie.

OPIS STANOWISKA:

  • Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych
  • Przygotowywanie surowców i półproduktów
  • Uruchamianie instalacji
  • Czyszczenie i konserwacja urządzeń
  • Kontrola jakości, zgodnie ze standardami firmy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego na min. komunikatywnym poziomie (a2/b1)
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Wymagane jest auto na wyjazd (100 euro dodatku dla kierowcy)

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjna stawka 18-20 euro brutto za godzinę pracy
  • Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową
  • Praca w okolicy miasta Erfurt

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy i spełniasz nasze wymagania, prosimy o aplikacje lub zadzwoń pod numer: +48 660 548 764

Numer referencyjny

8785092