Operator CNC z przyuczeniem

S&A sp. z o.o Operator CNC z przyuczeniem Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech CNC

S&A Sp .z o.o., działa na terenie Polski w oparciu o wpis do rejestru agencji zatrudnienia 27405. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie HR. W ciągu 6 lat działalności nasza agencja zyskała zaufanie wielu firm różnych branż i gałęzi przemysłu, dzięki czemu zatrudniliśmy już około 2000 pracowników na terenie Europy. Łączymy pracodawców z kandydatami do pracy – oferujemy kompleksowe wsparcie pracowników w organizacji wyjazdu zagranicę. Z nami zyskasz zatrudnienie na najlepszym poziomie.

Zapraszam do kontaktu:

Tel.: +48 786 151 897

Obowiązki:

  • obsługa maszyn CNC z przyuczeniem
  • na zakładzie znajdują się tokarki i frezarki, maszyny tnące
  • toczenie części metalowych
  • kontrola jakości
  • prace porządkowe

Wymagania:

  • chociaż roczne doświadczenie w pracy jako operator maszyn CNC
  • nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego
  • motywacja do pracy i chęć do nauki
  • własne auto na wyjazd

Oferujemy:

  • stawka 15 EUR brutto/h
  • zakwaterowanie zagwarantowane i w pełni opłacone przez pracodawcę!
  • praca 3 zmianowa (6-14, 14-22, 22-6)
  • brak „Zeitkonta” – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienei na polskiej umowie o pracę tymczasową
  • możliwość pobierania zaliczek po 5 przepracowanych dniach
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
Numer referencyjny

8735172