Monter/spawacz TIG (AMA/09/2023 | HH/I/200)

Weegree Monter/spawacz TIG (AMA/09/2023 &#124

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Spawacz

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii, Niemiec, Francji i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Monter/spawacz TIG

Miejsce pracy: 92224 Amberg

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie specjalizującej się głównie w obróbce CNC oraz spawaniu różnorodnych konstrukcji dla inżynierii mechanicznej, pojazdów szynowych i silnikowych.
  • Do zadań naszego pracownika będzie należał przede wszystkim montaż, sczepianie i spawanie  zespołów stalowych, a także prostowanie, prace naprawcze i kontrola wykonanych spawów.
  • Praca na trzy zmiany (8h dziennie).

Co pomoże kandydatowi zdobyć zatrudnienie?

  • Doświadczenie na stanowisku montera i spawacza TIG.
  • Ważny certyfikat spawalniczy TIG.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
  • Sumienność, dokładność i chęci do pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd.
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie 2550-3400 € NETTO.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Gwarancję stabilnej pracy.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zorganizowane i opłacane zakwaterowanie.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do Niemiec w wysokości do 100€ po przepracowaniu 160h.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę polskiego koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Dopłatę amortyzacyjną za korzystanie z własnego samochodu.
Numer referencyjny

8610258