MONTER/SERWISANT URZĄDZEŃ FITNESS

ImpactJob MONTER/SERWISANT URZĄDZEŃ FITNESS Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik fizyczny

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austri. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Austrii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż i wymiana części
  • Prace serwisowe
  • Prace magazynowe

 WYMAGANIA:

  • Min. podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z austriackim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (16,48 euro brutto/godzina + 1,09 euro brutto dodatku montażowego)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Numer referencyjny

8826584