Mechanik Przemysłowy 14,50 NETTO €/h

BestHill Work Mechanik Przemysłowy 14,50 NETTO  €/h Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Mechanik

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Mechanik Przemysłowy

Opis stanowiska:

  • diagnostyka usterek i naprawy maszyn
  • montaż /demontaż
  • wyszukiwanie i naprawa elementów maszyn
  • praca z rysunkiem technicznym
  • bieżący serwis

Wymagania:

  • doświadczenia w naprawach maszyn, montażu i demontażu

  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na zrozumienie poleceń w miejscu pracyA2+

  • umiejętność obsługi urządzeń używanych na podanym stanowisku

  • czynne prawo jazdy kat.B +auto na wyjazd

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 14,50 Netto €/h

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- niemiecką czas nieokreślony

  • opłacone zakwaterowania pokój jednoosobowy

Numer referencyjny

8577658