Malarz – Niemcy

BestHill Work Malarz - Niemcy Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Malarz

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434. Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy. Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec, Austrii i Holandii.

Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji, zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Malarz

Opis stanowiska:

  • przygotowanie podłoża do malowania
  • szpachlowanie i gipsowanie
  • malowanie , wykonanie gładzi

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy Kat.B

Oferujemy:

  • możliwość pracy w 2 osoby (jedna z  osób komunikatywny j.niemiecki)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 13 – 13,50 € brutto/h + dieta/dodatek przeznaczona na zakwaterowanie i dojazd do pracy w wysokości 35 € netto dziennie
  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawce (pokoje jednoosobowe)
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
Numer referencyjny

8816251