Hydraulik, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

S&A sp. z o.o Hydraulik, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚCI JĘZYKA Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Hydraulik

Agencja pracy tymczasowej S&A Sp .z o.o., działa na terenie Polski w oparciu o wpis do rejestru agencji zatrudnienia 27405. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie HR. W ciągu 6 lat działalności nasza agencja zyskała zaufanie wielu firm różnych branż i gałęzi przemysłu, dzięki czemu zatrudniliśmy już około 2000 pracowników na terenie Europy. Łączymy pracodawców z kandydatami do pracy – oferujemy kompleksowe wsparcie pracowników w organizacji wyjazdu zagranicę. Z nami zyskasz zatrudnienie na najlepszym poziomie.

Masz pytania?

Zadzwoń!

+48 698 937 596

Hydraulik – Niemcy

 Obowiązki:

  • instalacje mieszkaniowe
  • prace konserwacyjne i naprawcze
  • montowanie instalacji sanitarnych, grzewczych, wodnych i gazowych

Wymaganie:

  • doświadczenie w pracy jako hydraulik
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • stawka 14,00 EUR brutto/h
  • 80 euro netto diety dziennie
  • zakwaterowanie zapewnia klient, konieczność opłaty
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • brak „Zeitkonta” – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie
  • możliwość pobierania zaliczek po 5 przepracowanych dniach
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Patrycja Kura-Bodzioch

Specjalista ds. rekrutacji

Tel.: +48 698 937 596

E-Mail: p.kura-bodzioch@sa-apt.pl

www.sa-apt.com

Numer referencyjny

8771088