DYSPONENT PERSONALNY

ImpactJob DYSPONENT PERSONALNY Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pozostałe oferty
ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Dla naszego niemieckiego klienta ze Speyer poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów
  • Planowanie, kierowanie i koordynacja zatrudniania personelu tymczasowego
  • Pomoc w załatwianiu spraw urzędowych
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania dla pracowników
  • Współpraca z kontrahentami
  • Współpraca z polskimi partnerami

 WYMAGANIA:

  • DOBRA  znajomość języków niemieckiego i polskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Chęć do relokacji do Niemiec
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie dysponenta/rekrutera
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • Możliwość pomocy w znalezieniu zakwaterowania
Numer referencyjny

8915311