Monter rusztowań

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Monter

POSZUKUJEMY MONTERÓW RUSZTOWAŃ/MONTERÓW IZOLACJI DO PRACY W MIĘDZYNARODOWEJ FIRMIE

Oferujemy:
– wszystkie certyfikaty/uprawnienia
– atrakcyjne wynagrodzenie ;
– zakwaterowanie
– transport
– niezbędny do pracy sprzęt
– opiekę koordynatorów
– długoterminowe kontrakty.

Obowiązki

– montaż i demontaż rusztowań
– umiejętność doboru technologii do zastosowań praktycznych

Wymagania

– chęci do pracy i nauki nowego zawodu
– umiejętność współpracy w grupie i wysoka motywacje do pracy
– uprawnienia montera rusztowań mile widziane
– dodatkowy atut uprawnienia do montażu rusztowań Steigebouwer
– znajomość języka angielskiego na poziomie A2 – dobre podstawy
– szkolenie VCA mile widziane

O autorze

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie.

GRUPACON Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres j.tabian@grupacon.com

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli:
“Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez GRUPACON Sp. z o. o”

Wyślij zgłoszenie

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Monter rusztowań