Ręczny rozładunek paczek, sortownia w Oirschot

EU-People Recruitment Office Ręczny rozładunek paczek, sortownia  w Oirschot Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Magazynier

EU-People, Twoja zaufana agencja pracy, poszukuje pracownikow do rozladunku kontenerow. DPD Group to międzynarodowa sieć przewoźników przesyłek.

Masz szansę na  prace  w ich centrali w Oirschot!

Oferujemy dużo godzin,  prace  na nocną zmianę, gdzie możesz uzyskać wysokie  dodatki .

Aby zobaczyć magazyn, zapraszamy do obejrzenia filmiku :

Zależy Ci na najlepszej ofercie, dobrych warunkach zakwaterowania, ubezpieczenia i najwyższym poziomie jakości naszych usług? Nie trać czasu i swoich pieniędzy u konkurencji!

Opis stanowiska:

Jako pracownik centrum logistycznego będziesz odpowiedzialny za rozładunek ciężarówki kurierskiej,  paczek wysyłanych zarówno przez sklepy internetowe jak i osoby prywatne.

Należy ręcznie rozładować paczki na taśmę transportowa (Caljan) i nakleić na paczkę kod kreskowy aby mogła być później odczytana przez skaner.

Taśma ta ma regulowana wysokość i może być rozciągnięta do samego końca kontenera dzięki czemu będziesz w stanie znacznie ułatwić sobie pracę!

Dodatkowo jako kierowca  możesz zarobić ekstra pieniądze – 40 € netto tygodniowo ! Nie będziesz czekał kilka godzin , czy pokonywał kilkakrotnie tras w ciągu jednego dnia. Będziesz woził do pracy tylko kolegów ze swojej zmiany.

My oferujemy :

  • Dobre  tygodniowe wynagrodzenie to  ± 420 € netto / tydzień (Szacowane-w zależności od ilości przepracowanych godzin)
  • Prace w nowoczesnym  magazynie
  • Narzędzia i odzież niezbędna do pracy
  • Komfortowe zakwaterowanie z certyfikatem SNF
  • Ubezpieczenie zdrowotne bez ryzyka własnego – pokrywa wszystkie koszty leczenia
  • 200 euro rocznie dodatku pokrywającego rachunek za dentystę w nagłych wypadkach
  • Pełne wynagrodzenie co tydzień na Twoje konto
  • Opiekę koordynatora
  • Zwrot kosztów transportu do pracy ( jeśli  mieszkasz na firmowym zakwaterowaniu)

Wymagamy:

  • Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana
  • Doświadczenie w pracy fizycznej nie jest wymagane- będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kategorii B- mile widziane
  • Dostępności na dłuższy okres
  • Zaświadczenia o niekaralności  (VOG)
Numer referencyjny

8725415