Programista-operator CNC (HTECH/02/24)

Weegree Programista-operator CNC (HTECH/02/24) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii CNC

 Programista-operator maszyn CNC

Miejsce pracy:Holandia , Belgia
Stawka: 2200-2500€
Zakwaterowanie: darmowe

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie na maszynach CNC ponad 3-5 lat / znajomość rysunku technicznego / język angielski

Poszukujemy doświadczonych i zdecydowanych pracowników. Praca w firmach specjalizujących się w produkcji elementów dla branż automoto, łyżwiarstwa i na indywidualne zlecenia klientów.

Opis stanowiska:

  • Programowanie i obsługa jednej z wymienionych maszyn:
    • tokarki MAZAK Integrex.
    • tokarek lub frezarek MAZAK Quick lub HAAS SL.
    • frezarek/tokarek HAAS.
  • Konserwacja i naprawa jednej z wyżej wymienionych maszyn.
  • Obróbka części ze stali, aluminium, tworzyw sztucznych.

Czego oczekujemy:

  • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku PROGRAMISTA-OPERATOR jednej z wyżej wymienionych maszyn.
  • znajomości rysunku technicznego.
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  • prawo jazdy k. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wyjazd własnym samochodem.

Co oferujemy:

  • Stawkę: 13-15€/h netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji.
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i DARMOWE zakwaterowanie OPŁACANE PRZEZ NAS
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!
Numer referencyjny

8758847