PRACOWNIK ZIELENI MIEJSKIEJ

Agencja pracy Cosmoworker PRACOWNIK ZIELENI MIEJSKIEJ Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Ogrodnik

Praca na długi czas.
Praca na zewnątrz przy utrzymaniu zieleni miejskiej w centrum miast.

Początkowa stawka 14,14€ za godzinę pracy brutto.
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Wymagane prawo jazdy kategorii B,

Region: wiele miejsc w regionie Brabancji oraz Limburgii (południowe Niderlandy)
#zzakwaterowaniem.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

 Opis stanowiska:

  • praca na zewnątrz przy utrzymaniu zieleni miejskiej w centrum miast,
  • pełen zakres prac związany z zielenią miejską w tym, grabienie, sadzenie drzew i krzewów, przycinanie żywopłotów i drzew, koszenie, sprzątanie śmieci, podlewanie, itp.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku przynajmniej przez okres 3 miesięcy,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • wymagana dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • początkową stawkę od 14,14€/h brutto,
  • koszt zakwaterowania: 116,50€za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 35,59 € za tydzień,
  • dodatek dla kierowców: €2,5 dziennie,
  • wynagrodzenie wakacyjne 8,33% stawki brutto,
  • wynagrodzenie urlopowe 8,70% stawki brutto,
  • darmowy transport do i z miejsca pracy,
  • wypłaty tygodniowe,
  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • opiekę koordynatorów,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu.
Numer referencyjny

8895524