PRACOWNIK MAGAZYNU / SORTOWNIA PRZESYŁEK I PACZEK FIRMY KURIERSKIEJ

Agencja pracy Cosmoworker PRACOWNIK MAGAZYNU / SORTOWNIA PRZESYŁEK I PACZEK FIRMY KURIERSKIEJ Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik fizyczny

Praca długoterminowa.
Praca przy rozładunku i załadunku przesyłek i paczek w sortowni kurierskiej.
Paczki o ciężarze od 1 do max 25kg.
Wymagana więcej niż komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy. Docelowo wymagane zaświadczenie o niekaralności.
Stawka początkowa: 13,36€/h brutto + dodatki zmianowe.
Praca w trybie 2-zmianowym: popołudnie + zmiana nocna.

Mile widziane własne zakwaterowanie.

Region: Duiven, Amsterdam.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • praca długoterminowa,
  • paca przy rozładunku i załadunku, w sortowni przesyłek i paczek firmy kurierskiej, paczki o ciężarze od 1 do max 25kg,
  • kontrola kontenerów transportowych,
  • kompletowanie palet do wysyłki przy użyciu EPT,
  • weryfikacja kodów kreskowych
  • praca w trybie 2-zmianowym: popołudnie + noc.

Wymagania:

  • więcej niż komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wymagane prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność do pracy na minimum 3-miesiące,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • mile widziane własne zakwaterowanie.

Oferujemy:

  • stawkę początkowa 13,36€/h brutto + dodatki zmianowe,
  • legalną pracę, zgodną z niderlandzkim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • opiekę koordynatorów,
  • gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 138,85 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 35,52 € za tydzień,
Numer referencyjny

8823094