Pracownik logistyczny

EU-People Recruitment Office Pracownik logistyczny Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Magazynier

EU-People, Twoja zaufana agencja pracy, poszukuje pracownika logistycznego – Formeren w firmie Bidfood. Będziesz pracować w nowoczesnym magazynie należącym do hurtowni internetowej dla rynku gastronomicznego.

Przechowuje on wiele rodzajów produktów spożywczych, które dostarczane są do szkół, klubów sportowych, firmowych stołówek i restauracji w całej Holandii.

Obowiązki:

  • zapewnienie poprawnego zatowarowania doków transportowych w kontenery z zamówieniami
  • kontrola zamówień, przypisywanie ich do odpowiedniego doku, raportowanie błędów oraz rozwiązywanie problemów
  • praca w terenie razem z kierowcą firmowym
  • pomoc kierowcy w trasie poprzez nawigowanie oraz załadunek i rozładunek kontenerów
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy Bidfood – spotkania podczas wyjazdów
  • wykonywanie innych prac magazynowych w razie potrzeby
  • praca w różnych temperaturach. Im chłodniejsze temperatury pracy, tym więcej dodatku godzinowego. Jeśli pracujesz w mroźni, otrzymujesz specjalną odzież ochronną i dodatkowe przerwy.

Oferujemy:

  • tydzień pracy w wymiarze 38 godzin
  • cotygodniowa wypłata zawsze na czas
  • dobre warunki zakwaterowania
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne – bez ryzyka własnego
  • 200 euro brutto dodatku rocznie na wypadek konieczności skorzystania z nagłej pomocy dentystycznej
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pozytywna atmosfera i bezpieczne środowisko pracy
  • dobrze wyposażona kantyna ze świeżymi produktami w dobrej cenie

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • 3 miesiące doświadczenia w pracach magazynowych / na załadunkach i rozładunkach kontenerów
  • umiejętność zapewnienia jakości w pracy oraz gotowość do odbywania spotkań z klientami firmowymi
  • gotowość do długodystansowych podróży samochodem ciężarowym
  • gotowość do pracy zmianowej i w soboty
  • dokładność i chęć wykonywania różnych prac magazynowych
  • chęć nawiązania dłuższej współpracy oraz pracy w niskich temperaturach
Numer referencyjny

8664619