PRACA W RESTAURACJI MCDONALD’S

Agencja pracy Cosmoworker PRACA W RESTAURACJI MCDONALD'S Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Kucharz

Praca w największej światowej sieci restauracji z hamburgerami, McDonald’s.

Uśrednienie wynagrodzenie początkowe 12,20€ brutto/h przy jednym wieczorze pracującym. Przy dwóch wieczorach -12,70€, trzech – 13,30€ h/brutto.
Cotygodniowe wynagrodzenie.

Praca w kuchni i sprzątaniu restauracji oraz dla chętnych obsłudze klienta.

Region: Venlo, Sevenum, Maasbree.
#zzakwaterowaniem, #bezdoswiadczenia, #dlapar, #bezprawajazdy, #bezstawkiwiekowej

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • praca w największej światowej sieci restauracji z hamburgerami.
  • praca w kuchni przy przygotowywaniu zamówień, obsłudze klienta przy przyjmowaniu i wydawaniu zamówień i sprzątaniu restauracji,
  • 40 godzin pracy w tygodniu + nadgodziny,
  • dla chętnych możliwość pracy w dużej ilości godzin – restauracja otwarta jest 7 dni w tygodniu od 8:00 do 1:00 w nocy,
  • elastyczny harmonogram pracy, praca możliwa także w weekendy.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego,
  • mile widziane posiadane prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z niderlandzkim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • uśrednioną stawkę początkową 12,20€/h brutto, przy jednym wieczorze pracującym. Przy dwóch wieczorach -12,70€, trzech – 13,30€ h/brutto,
  • po 22:00 dodatek 150%,
  • możliwość pracy w długim okresie czasu,
  • 36-45 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • dodatek dla kierowców 2,50€ dziennie,
  • koszt zakwaterowania: 112€za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 35,52 € za tydzień.
Numer referencyjny

8571603