Praca Dodatkowa – Magazynier – Maastricht

EU-People Recruitment Office Praca Dodatkowa - Magazynier - Maastricht Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Logistyk

Dołącz do naszego zespołu w sortowni paczek – nie wymagamy doświadczenia!

Twoje zadania jako Pracownik Magazynu / Rozładowca:

  • Rozładowywanie ciężarówek: wyładunek paczek z ciężarówek pocztowych na taśmę transportową.
  • Ładowanie ciężarówek: załadunek paczek z taśmy transportowej do ciężarówek pocztowych.
  • Podnoszenie ciężkich paczek: niektóre paczki ważą do 30 kg.
  • Praca na nocnej zmianie.

Godziny pracy:

  •  2:00 – 7:00

Wymagania:

  • Własne zakwaterowanie w okolicach Maastricht
  • Własny transport do pracy
  • Dostępność do pracy w godzinach 02:00 – 07:00, 25 godzin tygodniowo

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: €19,83 za godzinę.
  • Stawka podstawowa: €13,68 za godzinę.
  • Dodatek za pracę na nocnej zmianie: +45% za pracę od 00:00 do 07:00, co daje €19,83 za godzinę.
Numer referencyjny

8905868